Apie projektą


VAIDOTŲ KALVA – tai naujas sklypų masyvas ir individualių namų projektas gražioje ir ramioje vietoje Vilniaus pakraštyje. Namų projektų kvartalas vystomas aukštumoje, prie slėnio pakraščio, todėl nuo sklypų niekas neužstoja vaizdo - matoma labai tolima panorama, o jos akcentu yra puikiai matomas Vilniaus televizijos bokštas. Sklypai tinkami tiek vienbučių, tiek dvibučių namų statybai.

Sklypai esantis gamtos apsuptyje leis pailsėti nuo miesto šurmulio ir mėgautis žaliosiomis erdvėmis, o mažuosius kvartalo gyventojus džiugins įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

„Vaidotų kalva“ kvartalas vystomas 3 etapais.

Pirmajame etape jau patvirtintas projektas ir 6,5 ha sklype suformuoti 46 sklypai, kurių plotas siekia nuo 6 iki 13 arų. Dalis sklypų jau parduota individualių namų statybai, kuriuos gyventojai statosi pagal savo pasirinktus projektus. Šiame kvartale jau įrengti vidiniai keliai, nutiesta elektra

Antruoju etapu 11,25 ha teritorijoje suformuoti 105 sklypai, kurių plotas siekia nuo 6 iki 16 arų, iš kurių šiuo metu jau galite rinktis. Siekdami sukurti aukštesnės kokybės aplinką Antrojo etapo koncepcija numatoma sukurti uždarą namų kvartalą turintį savo veidą ir idėją. Kvartalas bus su aiškia gatvių struktūra, apšviestomis gatvėmis su įkurta bendrija, kuriame galima bus įsigyti sklypą su jau parengtu statybos projektu.

Trečiuoju etapu formuojami 45 sklypai, kurių numatomas plotas nuo 6 iki 16 arų. Jau galima sklypų rezervacija.